Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este 9-10 körül felpörög az...

Health visitor kérdése:

Este 9-10 körül felpörög az agyam, nem tudok aludni, ez ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Már régóta így vagyok, évek óta, nappal álmos vagyok, este beindul az agyam, hiába nem aludtam már napok óta, este egyszerűen nem tudok elaludni. A szívverésem szaporább, záporoznak a gondolatok, egyszerűen bepörög az agyam. Nem fogyasztok semmilyen serkentőt, nem eszek lefekvés előtt, semmi olyat nem csinálok, ami miatt ne tudnék elaludni.
2017. máj. 16. 21:28
 1/3 anonim válasza:
Próbálj meg ellazulni, akár egy kád vízben zenét hallgatva.Vagy próbálj meg mozogni lefekvés előtt.Igyál meleg tejet.Ha viszont semmi nem segít,akkor lehet érdemes lenne felkeresni egy szakorvost,ő biztos tud javasolni valamit.
2017. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és próbáld meg valahogyan kikapcsolni az agyadat,ne gondolj arra,mi történt egész nap/mi fog történni. Ha valamin kattogsz,akkor megértem,hogy nem tudsz aludni.Velem is volt már ilyen.
2017. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e arra lehetőséged hogy reggel később keljél, mert akkor érdemes lenne később lefeküdnöd amikor már nem jár az agyad
2017. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!