Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerda óta megy a hasam,...

Szerda óta megy a hasam, mitől mulhatna el?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orvostól, de azonnal!!!
2017. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál,ő azt mondta vírus és hogy pihenjek,de nem múlt el.
2017. dec. 10. 10:45
 3/15 anonim válasza:
0%
Szerintem valami rosszat ettél és nem bírja a a szervezeted. Ilyen lehet például: KÍNAI KAJA
2017. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mikor voltál orvosnál? Csütörtökön?

Menj el megint, vagy másikhoz.

2017. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyek ,ha nem javul.
2017. dec. 10. 10:52
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet laktóz érzékenység . Nekem utóbbi időben jött hirtelen szeruen életembe először 22evesen.

Menstruacio előtti hasmenés !

Szorongás idegeskedés !

Vírus is lehet nekem 1hetig tartott.

Ne aggódj hasfogot meg ne vegyél be

2017. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elsősorban ilyenkor az a fontos hogy a folyadékot kell pótolni ha a kiszáradás tüneteit észleled magadon vízben oldjatok fel egy kanál sót. Illetve ilyenkor szokták javasolni a colát bár nem egészséges. Valószínűleg tényleg vírus mert nekem is volt ilyen problémám. Ha fenn áll a probléma mindenképpen menny vissza az orvoshoz addig pedig igyál sok folyadékot az segít kihajtani a szervezetedből a fertőzést. Probiotikum, keksz, cola, ropi, sós krumpli. Jobbulást :)
2017. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sok cukormentes folyadékot igyál (legjobb a víz, vagy tea cukor nélkül), szénsavasat ne! Ne egyél fűszereset, túl zsírosat, tejterméket se! Legjobb a krumpli, héjában sülve, illetve egyszerűbb levesek.


Amint tudsz, menj megint a dokihoz. Széntablettát javasolt már? Mit szedsz/szedtél?

2017. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Főtt krumpli, sok mentes ásványvíz, vagy cukormentes tea, keserű (ét)csokoládé! Egészségedre! Vigyázz rá, hogy ki ne száradj és infúzió legyen a vége!
2017. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Souky ***** válasza:
Egyél reszelt almát és háztartási kexet.Nem viccelek.Esetleg vegyél széntablettát és egy bolus adstringers nevű szert.Orvoshoz mindenképpen menj el,mert sok folyadékot veszítesz és az életveszélyes is lehet.
2017. dec. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!