Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szoktatok tík is sírni az...

Szoktatok tík is sírni az államokban?

Figyelt kérdés

Ez nem fordult elő egyszer. Anyumek arra ébredtek fel, hogy nagyon sírok, de én nem emlékszem semmire hogy volt i valamilyen rossz álmom. 19 éves fiú vagyok. Hogy valami bánt-e? Igen. Vannak dolgok amiket szeretnek, boldogságot, jó szép, aranyos, kedves lányt, egészséget, szerencsét az életben és sok pénzt. Az bánt a legjobban, hogy jó forman kevés barátaim vannak, nem járok ki bulizni mert nincs kivel. Aztán nincs szerencsém normális lányra, már szeretnek más útra térni, hogy lefuzetek valamilyen lányt hogy fekudjon le velem. Tudom, hogy az nem megoldás. Na de mind1. Régebben voltam depressziós meg amikor pubertas gyerek voltam, azóta is vannak, de nem olyan erős depressziók mint 3-4 éve. Mitől van ez, hogy éjjel elkezdek sírni és én nem tudok semmiről? Aludni tudok mikor hogyan. Anyum azt mondja, hogy az idegeimmel van a probléma, és hogy nem depressziós vagyok.


Mi a véleményetek mit csináljak? Nagyon megijedtem amikor az anyumek mondtak ma reggel, hogy nagyon sírtam az éjjel.


2017. dec. 11. 07:08
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Érdekesen fogalmazol.:D
2017. dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!