Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kezdek el sírni/könnyezn...

IKii kérdése:

Miért kezdek el sírni/könnyezni még a legkisebb stresszhelyzetekben is?

Figyelt kérdés

Minden apróságon elkezdek sírni legyen az egy rossz jegy, egy beszólás amit tudom hogy nem gondoltak komolyan meg nem akarnak vele megsérteni. Ez már kezd eléggé zavaró lenni főleg hogy már 9-es vagyok és eléggé égő ha ilyen korban elkezdek mindenen sírni.Ez megy már kb. 5-dik osztály óta. Mit csináljak hogy ez elmúljon?Ez is a kamaszkorral jár?


A válaszokat előre is köszönöm


15/L



2017. nov. 13. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a kamaszkor is az oka, lehet kimerült vagy, fáradt, vagy, sokat bántottak már és levagy gyengülve, nincs mitől megerősödnöd a sok bántás miatt.
2017. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El vagy kényeztetve. Mindig mindentől óvtak, megvívták helyetted a csatákat, a szüleid bejárkáltak a suliba, nem engedtek sehova. Vagyis neked idegen a világ, nem vagy hozzászokva a stresszhelyzetekhez. Sajnos ez a szüleid (főleg anyád) hibája. A jó szülő nem majmot nevel majomszeretettel, hanem felkészíti az életre a gyermekét. Próbálj leszakadni róluk egy kicsit.
2017. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Igazából nem volt a szüleimnek nagyon idejük rám mert amikor 3 éves voltam elváltak,mert apám alkoholista lett és túl sok tartozása volt.Anya ez után sokat dolgozott hogy felhozzuk magunkat.Szóval gondolom vagy bátyám vagy mamám figyelt rám.Nem igazán emlékszem.
2017. nov. 15. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!