Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 67-es CRP véreredményben...

67-es CRP véreredményben milyennek számít?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az valamilyen gyulladás lehet. Amikor nekem hasnyálmirigy gyulladásom volt, akkor volt ez az érték 300-as és úgy tudom, hogy maximum 30-as lehetne. 5 napig csak infúziót kaptam és abba adtak folyamatosan antibiotikumot, ami 260-ra vitte csak le..akkor mondták, hogy már szabad innom és egy táplálék-kiegészítőt kezdtem inni és 2 nap alatt lement 90-re ez az érték és ezért haza is engedtek. (kedden délelőtt a vizitkor még azt mondta a doktornő, hogy pénteken nem mehetek még haza.. Ő is meg volt lepve a javuláson.
2017. dec. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5-ig lenne normális. Azért 67-es CRP-nél már jelentős gyulladás szokott lenni.
2017. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért meglepő, mert kontrollvérvétel volt, nincs semmi tünetem ilyen "csak a biztonság kedvéért" néztek rá a véremre.
2017. dec. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!