Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónapok óta nem szűnő torokfáj...

Hónapok óta nem szűnő torokfájás nyelési problémákkal mit jelezhet?

Figyelt kérdés

Úgy tavasszal vettem észre hogy fáj a torkom. Gondoltam majd elmúlik. Nem múlt. A fájdalom alig fluktuál néha erősebb néha nem de maradt. Nem olyan erős de nem múlt el most már laza kb 9 hónapja.

És társult hozzá nyelési nehézség mintha lenne valami a rokomban ami sose akar lecsúszni.


És társult hozzá egy kemény tapintható csomó a nyakamban belül ami néha kifejezetten fáj.

Ez lenne a hibalista.


Mit jelenthet?


2017. dec. 14. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem viccelsz? A tüneteket a haziorvosodnak meséld el, szükség eseten kezeli vagy tovább küld szakorvoshoz. Itt nem kapsz megbízható választ, legalábbis én nem bíznám az életemet névtelen udegenekre.
2017. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

" én nem bíznám az életemet névtelen udegenekre."



Hát azért reméljük nem az ÉLETEM a tét.

2017. dec. 14. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam, az egészségemet.
2017. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hónapok óta tartó torokfájás miatt el kéne menned gégészeti kivizsgálásra.Megnézik a garatod,manduláid csinálnak gégetükrözést.Mennyi idős vagy?Itt látatlanba senki nem tudja megmondani mi lehet a bajod,Legalább csatolj képet a torkodról.Szerintem kialakult nálad egy krónikus garatgyulladás,ami nekem is volt.4 évig tartó szinte állandó torokfájás.Két havonta mentem a gégészetre,vizsgáltak,szedtem gyógyszert,ecsetelték a torkom,mégsem javult.Hónapokkal ezelőtt elkezdtem langyos sós vízzel gargalizálni naponta 3x és már egy rövid ideje nincs begyulladva a torkom,már nem vörös,hólyagos,erezett és renbejöttek a manduláim is.Azért még esténként csinálom a kamillás öblögetést.Te is kipróbálhatod!Két hete nézettem meg a gégészeten a torkom,a doktornő szerint rendben van.
2017. dec. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet. Lehet reflux, rekeszizom sérv, és még idült gégészeti gyulladás. Ezzel sürgősen menj el orr- fül gégészetre! Oda még beutaló sem kell. A fiatalság nem garancia arra, hogy nincs súlyos betegséged.
2017. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!