Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol fáj ha baj van a vesével?

Hol fáj ha baj van a vesével?

Figyelt kérdés

Szombat óta fel vagyok fázva, mivel nem múlt el, elmentem kedden orvoshoz. Irt fel antibiotikumot, elkezdtem szedni. Szerdán hajnalban éles fájdalomra ébredtem a derekamnál, egy pontba sugárzott és elviselhetetlen volt. Fájdalomcsillapítót vettem be, az letompította de még most is érzem, hogy tompán fájdogál. Ma visszamentem, megvizsgált az orvos és azt mondta, ne aggódjak a vese feljebb fájna, szerinte ez gerinc eredetű, megvizsgált és írt fel algopyrint.


Akinek volt már hasonló problémája, hol fájt a dereka ? Nekem alul, a gerinctől jobbra egy kicsivel, egy pontban.Érdemes futni ezzel még egy kört máshol, vagy hihetek neki, hogy nem vese a probléma?

Nem akartam erőszakoskodni vele, biztosan jobban tudja, csak nem szeretném ha komolyabb probléma lenne főleg az ünnepek alatt.



2017. dec. 21. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
vese az bordák alatt szokott fájni és nem egy pontban hanem kisugároz hasba/alhasba
2017. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 18 éves lány vagyok, nincs semmilyen betegségem, ez lemaradt.
2017. dec. 21. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:

A vese derékmagasságban fáj, kétoldalt. Tenyéréllel ütögetve, határozottan érezni

Nem igazán értem, hogy a doki gerincfájdalomra antibiotikumot írt?

2017. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az antibiotikumot az elhúzódó felfázásra írta, elkezdtem szedni és utána éjszaka jött a fájás.
2017. dec. 21. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A vese a bordák alatt, a karajod mögött van. Ha gyulladt lenne, akkor olyan érzéssel kezdődne, mintha izomláz lenne a hátadban, majd jön az erősebb fájdalom, alhasi kisugárzása és vérvizeléssel, meg amit akarsz. Ez lehet, hogy inkább lumbágó (begörcsölt izom húz egy ideget) kérdezz rá dokinál, hogy lehet-e az.
2017. dec. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!