Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakivel ilyen?...

Volt már valakivel ilyen? Vesével lehet gond?

Figyelt kérdés

[link]


A linkelt képen lévő területen már jó ideje erős fájdalmat érzek, nap végére erősödik . Alvás után mikor felkelek már nem érzek fájdalmat, viszont nap középső szakaszától körülbelül ismét elkezd fájni. Ha csak fekszek, nyomva tartom úgy is marad a fájdalom.


Orvosnál voltam és mondta,hogy szerinte erre nem tud mit mondani ,ha nem múlik el akkor lehet beküld beutalóval hogy megnézzék,de addig várjak. Jeleztem neki hogy már elég régóta ilyen,csak nem törődtem vele ,mert úgy voltam vele majd elmúlik. Viszont most már zavar és kellemetlen.

[link]



2016. okt. 12. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemed? Korod? Egyeb betegsegek? Szokasok? Eletmod? Kortortenet?

Ennyi alapjan nem tudunk mondani semmit

2016. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ha nem múlik el akkor lehet beküld beutalóval hogy megnézzék,de addig várjak."


Most akkor meddig várjál? Amíg elmúlik? Mert akkor már nem kell küldenie sehova.

Különben lehet akár vesekő is. Az az szokott sajogni, ahogy hűl az idő. Ráadásul nem is stabil valami, mert mozoghat is..

Egy hasi UH eloszulathatná a gondodat

2016. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemed? Korod? Egyeb betegsegek? Szokasok? Eletmod? Kortortenet?

22 - Férfi

Semmilyen egyéb betegség.

Nem dohányzom,nem iszom.

Mondhatni egészséges életmód,néha egy két nasis dolog,de nem gyakori.

Nem volt eddig semmi problémám egészségügyileg. Elég folyadékot is fogyasztok.


Azt mondta az orvos,hogy amit én mutatok azon a részen nincs semmim és nem lehetséges hogy ott fájjon,ezért mondta hogy ha nem múlna el hét vége fele akkor fog beutalót adni.

2016. okt. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!