Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a jobb tüdőm/bordám mikor...

Anonymous500 kérdése:

Fáj a jobb tüdőm/bordám mikor mély levegőt veszek már lassan egy hete. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Körülbelül 5 napja kezdődött az, hogyha mély levegőt veszek vagy ha össze görnyedve veszem a levegőt akkor fáj a jobb tüdőm . Ez a fájdalom inkább ilyen szúró nyilaló szerű fájdalom.Az jutott eszembe először hogy ugye asztmás vagyok és hogy szedek rá naponta gyógyszert is és hogy nem attól van-e?De volt egy hasonló esetem is kb. egy hónappal ezelőtt úgy beszorult a levegő hogy csak 3. napra múlt el és néha olyat beleszúrt egy szimpla légzésnél hogy azt hittem ott esek össze...de ekkor elmentem a házi orvoshoz és azt mondta hogy semmi baj nincsen vele.Kicsit kutakodtam a neten hogy hátha van valami teljes válasz erre de nem igazán találtam....ezért is kérdeznélek titeket, hogy esetleg valaki nem tud-e valamilyen jó magyarázatot adni erre a problémára.

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)


2017. dec. 21. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni esetleg? Ezer oka lehet.
2017. dec. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!