Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a derekam jobb oldalt meg...

Fáj a derekam jobb oldalt meg a hasamalja szintén jobb oldalt és a hátam is amikor felakarok állni ülésből meg ha elindulok de mindez csak jobb oldalt és alig birok levegőt is venni mert szinte állandóan szúr és hasogat. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap mondjuk sokat feküdtem de nem egyhuzamba hanem időközönként meg délután erősítettem a derekamat evezőpadon meg forgószéken. De nem melegítettem be utána még nem volt semmi aztán utána lefeküdtem kb. 3-3,5 órát aludtam, párommal szeretkeztünk és ma reggel felkelésnél elkezdett fájni a derekam de csak kicsit aztán mentem dolgozni hátha csak izomláz miatt fáj. Majd a munkahelyen sokat kellett hajolgatnom + emeltem is súly és most alig bírok megmozdulni. Ha ülök párnának nekitámaszkodva úgyahogy elvagyok vele. De nagyon megvagyok ilyedve hogy miez pontosan.

2014. okt. 20. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az evezőpadtól van, de jobb lenne ha elmennél a háziorvoshoz.
2014. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!