Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Ganglion műtét után mennyi...

A Ganglion műtét után mennyi idő, mire dolgozóképesre gyógyul a csukló?

Figyelt kérdés

Édesapám csuklója alján és tetején fél évvel ezelőtt kialakult Ganglion mára már fájdalmasabbá vált, és nehézségeket okoz számára a munkában. Fizikai dolgozóként alkalmazzák egy építészeti cégnél és nem engedheti meg magának, hogy kihagyjon nagyobb időintervallumot táppénzen, mert kirúgják. Sajnos, mivel rosszabbra fordult a dudorok által okozott fájdalma, fontolóra kell vennie, hogy megműtteti.


Nem tudjátok, mennyi idő, mire begyógyul annyira, hogy terhelni tudja/dolgozzon vele?



2017. dec. 25. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt ganglionom, nem vágták hanem egy tűvel leszívták. Ezután egy hétig gipszben volt a kezem, azért, hogy ne erőltessem. A gipsz után mintha semmi sem történt volna, néha picit fájdogált a helye de ennyi. :) Szóval nekem egy hét volt amíg nem tudtam semmit csinálni, de mondom nekem szívták és nem vágták.
2017. dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!