Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS Szúr a szívem táján és a...

SOS Szúr a szívem táján és a két mellem között, egyre erősebben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, tegnap is előjött de akkor nem volt ennyire erős, nem is foglalkoztam vele. De ma reggelre egyszerűen borzalmas lett. Amikor fordulok akkor is érzem, szúr, anikir levegőt veszek akkor is. Ha megmozdulok, akkor is. Fel se merek ülni. Ha meg simán fekszem akkor ledig nyom. A mellem közötti rész fájt leginkább, amikor felülök és megerőltetem akkor pedig végig ott egy csíkba. Most pedig egy kiscsit balra és feljebb a két mellem közötti résztől szúr. Az a szívem lehet??? Nagyon félek! Ez szívroham? Meg fog állni a szívem?? Msg fogok halni?? Be vagyok pánikolva.

14/l



2017. dec. 26. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi nyugi. Dolj le picit a hatadra. Ugy is erzed?

Szerintem csak panikrohamod van,az irasos alapjan.

Nem zsibbad a karod?

2017. dec. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az nem zsaibbad. Ha nagyon rákincetrálok még rosszabb. Amúgy nem hinném. Ha simán csak egy helyben vagyok akkor nem érzek semmit, csak nyomást. És igen, néha ha nagy levegőt veszek, vagy valami akkor akkor is szúr. De ha csak simán vagyok akkor nyom. És nehezebben veszem a levegőt.
2017. dec. 26. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a gerincedtől is, pl. becsípődött egy ideg, főleg ha csak mozgásra jön elő. Szólj a szüleidnek.
2017. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen fájdalmaim nekem is szoktak lenni, szinte minden nap.

Nyugodj meg, nem lesz semmi bajod! A szívinfarktus nem csak abból áll, hogy szúr a szíved (főleg ilyen fiatalon)

Ne pánikolj! Valószínűleg izom, vagy idegbecsípődés, ahogy előttem is írták.

Menj el háziorvoshoz, mondd el, hogy gyakoriak ezek a panaszaid, majd kérj beutalót mellkas röntgenre. Ha ott nem találnak eltérést (és nagy valószínűséggel nem fognak), akkor menj el masszőrhöz, vagy gyógytornára.


Addig is nyújts óvatosan otthon, kétszer gondold meg, hogyan mozdulsz, vigyázz magadra, ne ülj görnyedten, és ne pánikolj.

20L

2017. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!