Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 7.5-ös vércukorszint magas...

CsAnita23 kérdése:

7.5-ös vércukorszint magas éhgyomri vércukornak?

Figyelt kérdés
Ennyit mèrt az orvos éhgyomri vércukorszintnek. Most akkor cukorbeteg vagyok? Semmit nem ettem előtte csak vizet ittam. 26éves vagyok. Magas vérnyomásom is van magas pulzussal...
2017. dec. 26. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Eleg magas, valoszinuleg meg egy ehgyomri merest vagy vervetelt meg kell ejtened a diagnozis megerositesehez.


Utana valoszinuleg gyogyszert fogsz kapni, es egy dietetikus telefonszamat.

2017. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb mint 6 a normál. Most akkor döntsd el...
2017. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Igen, sajnos magas. Én is cukorbeteg vagyok, 2-es típusú. Ma reggel az éhgyomri méréskor 8,2 volt a cukrom. Igaz, most karácsonykor eléggé "elengedtem" magam. Fordulj a háziorvosodhoz, ő biztosan segíteni fog. Ne hanyagold el ezt a mai értéket, mert nem lesz jó vége.
2017. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az orvos mért ennyit. Elküldött laborba. De most csak a kórhàzban van labor ami egy màsik városban van. Èn meg olyan gyenge vagyok napok òta. A vérnyomàsom is vacakodik... itt csak jan 4èn lesz labor legközelebb. De èn szinte semmi èdeset nem eszek. Max teàt iszok ami èdes. De ez mitől alakul ki? Nincs cukorbeteg a csalàdban.26/L
2017. dec. 27. 11:41
 5/6 A kérdező kommentje:
A vérvétel eredménye jò lett. 4.5
2018. jan. 10. 13:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor a multkori miért lehetett magas?
2018. jan. 10. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!