Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájnak a melleim és a mellem...

Fájnak a melleim és a mellem közötti rész, valamint az alatt is néha, össze fog esni a tüdőm?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, kb 2 napja reggel jelentkezett először felébredésnél amikor éppen ültem fel elkezdett szúrni a két mellem közötti rész. Aztán egy 5-10 perc múlva elmúlt és csak akkor jött elő ha mozogtam vagy valami. Ma reggel m3g rosszabb lett. Akkor is ilyen szúró, nyomó érzést érzek ha levegőt veszek. Félek, hogy komoly baj. Nem akarok kórházba menni, nagyon meg vagyok ijedvd. Ügyeletet, háziorvos ilyenkor nincs nálunk. Mit csináljak? Mi lehet ez?

14/l



2017. dec. 27. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamit cipeltél, nagy súlyt emeltél, és meghúzódott?
2017. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem. Amúgy az a gond hogy még elég tájékozatlan vagyok és nem tudom melyik belső szerv hol van. Az lehet, hogy mellhártyagyulladás vagy valami?
2017. dec. 27. 09:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Irány az orvos mindenképp így nem lehet tudni mi a bajod ha több napig is jelentkezik akkor ne hagyd orvos nélkül a dolgot !
2017. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az nem lehet hogy elmúlik vagy valami??

Nincs itthon senki és nem igazán tudom mi legyen.

2017. dec. 27. 09:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és mégvalami. Ez reggel nagyon erős aztán ahogy múlik az idő szépen kezd elmúlni
2017. dec. 27. 09:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el háziorvoshoz, amint rendel.
2017. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, de most egy darabig nem lesz. Azért írtam ide ki. Valami tipp hogy mitől lehet? Bármi? Azt olvastam, hogy ez egy előjele lehet annak, hogy össze fog esni a tüdőm. Eléggé be vagyok tojva. Amúgy ha kis levegőket veszek és nem mozgok akkor szinte nem is érzem. Néha.
2017. dec. 27. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a tüdőd nem fog csak úgy összeesni. Ne diagnosztizáld magad az internet alapján! Nekem akkor fájt ilyen erősen az a terület, mikor légcsőhurutom volt. Nem vészes, egyáltalán nem halálos, úgyhogy ne ijedj meg! :)


Menj be az ügyeletre, ha nagyon aggódsz.

2017. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Huh, köszi. Kicsit megnyugtattál. De már szívinfarktusra gondolok. Hasonlóak a tünetek. Mellkas alján keletkező fájdalom, kis légszomj, hányinger. Féleeek. És van amikor nem kimondottan ott fáj hanem inkább a mellem.
2017. dec. 27. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Amint tudod, nézesd meg magad orvossal. Ha folyamatosan fenn áll a probléma, irány az ügyelet. De ne az internettől várj segítséget, mert azzal nem jársz feltétlenül jól.
2017. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!