Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ütés hatására a jobb alkalomon...

Ütés hatására a jobb alkalomon az erem be van lilulva kB 10 cm hosszúsagban és eléggé fáj a a hüvelyik ujjam és a csuklóm közötti rész! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Röplabdaban osztályoztak a nyitást és elég kemény labdánk van mire 10- és át ütöttem a végére nagyon fájt a kezem és másnapra belilult az erem és fáj a hüvelyik ujjam "töve" főleg akkor ha lefelé lógatom a kezem! Még nem játszma orvosnál mert 1 napja törtent szerintetek mi lehet gond? valakinek hasonló tapasztalat?

2016. nov. 10. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
*alkaromon
2016. nov. 10. 22:22
 2/4 A kérdező kommentje:

*10-et

*jártam

(bocsi a helyesírási hibákert)

2016. nov. 10. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tanultál elsősegélyt? :P

Belső vérzésed van... nem bírták a hajszálerek az ütést/megerőltetést és elpattant


nyugi 2 hét és eltűnik


a fájdalom már inkább ínszallag fájdalom lehet

röplabdától nem szabadna ilyen sérülést összeszedni, az egy elég light-os sport :) én röpiztem és semmiség mondjuk a baseball-hoz képest vagy a hokihoz képest


ajánlom a magnézium tablettát és egy kis karedzést ha röpizni akarsz, de van egy sejtésem, hogy csak muszájból csinálod :)

2016. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) igen talált! Muszájbol csinálom!:)
2016. nov. 11. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!