Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baj ha keveset iszok?

Baj ha keveset iszok?

Figyelt kérdés
Napkozben egyaltalan nem vagyok szomjas csak ezert iszok mert tudom hogy kell de szomjusagot sosem erzek. Egy liter teat megiszok (nem mindig) alltalaban a felet iszom meg. Egy bogre kv es egy bogre viz ennyi. Egy ugy egy nap 1 liter. A fejek szokott fajni meg faradt vagyok. Ez baj lehet? Verveteken is 3 honapja 20 percig szenvedtek mert nem jott ver mert tul suru volt a verem
2017. dec. 29. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
idióta.
2017. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hülye.
2017. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire troll a kérdés, de igen, baj. Volt egy ismerősöm, aki szintén nem ivott szinte semmit, mert soha nem volt szomjas. Mire eljutott egy olyan dokihoz, aki értett is valamit a szakmájához, majdnem meghalt. A belső szervei teljesen tönkrementek. Havi 50 ezret kellett költenie a gyógyszereire. Akkor úgy volt h rendbejön, de végül nem tudom mi lett vele. IGYÁL.
2017. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor t válasza:

Szia, anyukám is ilyen, ő 75 éves, és jó az egészsége. Mesélni szokta, hogy az orvosok mindíg mondják neki , igyon többet. Nem tudom mennyit iszik , de nagyon keveset, és a vére sürüsége nála is gond.

Igyál anyit amennyi jól esik... Boldog uj évet kívánok.

2017. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen baj én nagyon beszoptam nőt 2 vérrög a lábamba 2 hétig mozdulatlanul kellett feküdnöm
2017. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Boldog ujevet:))
2017. dec. 29. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj minél többet inni, kezdetnek jó a 1,5 liter, aztán nem ártana a 2 liter sem.
2017. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!