Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Novemberben volt egy balesetem...

Novemberben volt egy balesetem, azóta sorra jönnek elő a problémáim, egy egy betegségnek miután utána olvasok hogy mit lehet vele kezdeni mik a tünetei, azok után nagyon negatívan láttom a világot, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kezdődött azzal hogy vastagbél tágulatot diagnosztizáltak nálam, ami olyan mértékű már hogy a méhemet és a húgyhólyagommat el tolja. Nagyon alacsony a vas szintem és vérszegény is vagyok, pajzsmirigyem is alul működik. Gasztroenterológus 99%ra kejelentette ezek tünetek alapján a glutén érzékenységet. De ehhez kell gyomor és vastagbél tükrözés.

Gyomortükrözésen túl vagyok, sajnos ott sem kaptam sok jó hírt, reflux és sok a gyomorsavam (gyomorsavammal eddig nem éreztem problémát) kaptam rá gyógyszert, egy hete eszem azóta kezdem érezni hogy mint ha valami marná a gyomrom mint ha a gyógyszer felerősítette volna azt amit én nem éreztem.


Utána olvastam a pajzsmirigy alul működésnek írta hogy a glutén érzékenység is kiválthatja glutén érzékenységböl előfordulhat meddőség is.

Ezzek után már magyon borúsan láttom a világot. Valakinek van hasonló tapasztalata?

Még a glutén érzékenységget elfognám de hogy nem lehet gyerekem nem tudnám könnyen feldolgozni.

Sokszor félek bemenni a dokikhoz hogy milyen ujabb problémát betegséget mondanak.

Még egy kérdésem lenne, hogyan lehet megtudni hogy meddő vagyok vagy sem?

Párommal egyre többet beszélünk a gyerek válalásrol, jobb lenne minél előbb tudni nem szeretném ha miattam nem lehetne gyereke.


Ne haragudjatok ha kicsit kesze kusza de nagyon labilis a lelki állapotom


22/L



2017. dec. 30. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Glutén érzékenységet vérből is meg tudják nézni. Hasmenéssel jár egyébként. Ha refluxod van, akkor nem biztos, hogy kórosan sok a savad. Lehet a gyógyszer leveszi a savadat, és attól érzed, hogy marja a sav. Nem tudom sovány, vagy duci testalkatod van? Ha az utóbbi, akkor a diéta sokat segít. A gyerekvállalásról felvilágosítást a nőgyógyászod tud adni. Vidd magaddal a leleteidet.
2018. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
43 kg vagyok jelenleg.
2018. jan. 2. 06:20
 3/3 whitejasmin válasza:
Én azt gondolom, hogy ilyen sokféle problémánál érdemes inkább lelki okokra gondolni, és azt is kezelni, mert az nagyon sok dologra kihat. A betegségek lehetnek tünetek is, amiket néha hiába szüntet meg az ember, a lelki problémák csinálnak újat. Vannak nagyon kellemes terápiás módszerek, amit így sajnos nem írhatok le, mert kimoderálják, de privátban szívesen elküldöm.
2018. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!