Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ciki ha órán a suliba köhögök?

Ciki ha órán a suliba köhögök?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok. Köhögök és náthás vagyok. Nagyon félek, hogy holnap órán köhögni fogok és félek, hogy majd mindenki undorral néz rám. És van egy fiú aki nagyon tetszik és félek, hogy ezzel a köhögéssel lejáratom magam előtte és undorítónak fog találni engem. Annyira nem vagyok beteg, hogy itthon maradjak sőt én nem érzem magam betegnek csak néha rámjön egy kis köhögés. Attól is félek, hogy mi lesz ha akkorát tüsszentek, hogy egyből kifolyik az orromon egy nagy takony. De ettől nem tartok mert ez nem jellemző annyira. De köhögni biztos fogok és félek, hogy lejáratom magam mindenki előtt és furán néznek majd rám. Órán szerintem elég ciki lenne, amikor a tanár beszél, ők csöndben ülnek én meg nekiállok köhögni párat. Ez mennyire ciki szerintetek? Nyugtassatok meg valamivel lécci, hogy ne rettegve menjek holnap.

2018. jan. 4. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ciki nincs benne, köhögjcs csak nyugodtan

Nem a te hibád, hogy beteg vagy

2018. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Jézusom b+
2018. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jujj ezt nagyon túltolom. Remélem érzed, hogy a semmin parázol. Lazulj el te$$.
2018. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
túltolod*
2018. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Náluk ennél durvábbak is szoktak történni. :"D Ne izgulj. Ez teljesen természetes. ^.^ Jobbulást!
2018. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is köhögtem már az osztályba, van aki félrenyel, vagy valami, na az percekig kehel. Röhögünk egy kicsit és ennyi, nem szedjük szét azt az embert, hogy hé! kuss már. Ha meg beszólnak az osztálytársaid akkor ők bunkók.
2018. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább az a ciki hogy teleköhögöd az osztálytermet és megfertőzöl másokat is.
2018. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes normális választ! Aranyosak vagytok! :) Ha köhögnöm kell akkor köhögök és megpróbálok nem foglalkozni másokkal, hogy mit gondolnak. Köszönöm! :)
2018. jan. 4. 08:56
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem csak én köhögtem. Rajtam kívűl még sokan megfáztak. Nem telt el úgy 5 perc, hogy valaki ne köhögött volna, szóval az én köhögésem már fel sem tűnt nekik és senki nem nézett érte. Szerintem a többiek között észre se vették, hogy én is köhögök. Sőt volt aki nálam sokkal betegebb volt és a hangján is hallatszott. Akkor már megkönnyebültem. Köszönöm nektek is a válaszokat mégegyszer. :)
2018. jan. 4. 23:09
 10/14 anonim ***** válasza:
A köhögés az egy teljesen természetes dolog. Senki sem néz emiatt furán valakire. Sőt a legtöbbször fel sem tűnik, ha köhög valaki, annyira nincs jelentősége.
2018. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!