Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerinc állandó ropogása és...

Gerinc állandó ropogása és izomfájdalom?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdett egyre többet ropogni a gerincem és emellett úgy érzem, hogy le lennének tapadva az izmaim, mintha az egész testben nem múló izomláz/izommerevség lenne. Orvos egy gerincferdülést állapított meg valamint adott egy beutalót az ortopédiára (még nem jutottam el oda). Mi lehet az oka, mit javasoltok? Egyébként rendszeresen sportoltam, de az elmúlt időben nem jutott túl sok időm rá, valamint stresszesebb időszakom volt (szorongó típus vagyok). Most végre van időm ismét több időt mozogni, de nagyon "rozsdásnak" érzem magam az izommerevség féle érzéstől. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. jan. 5. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég komolynak hangzik. Én csontkopásra gondoltam ebből, amit írtál. A stressz és a szorongás izomgörcsöt okoz, azt tudom magamról. Írass ki izomlazítót. Gondolom az ásványi anyagokat, vitaminokat pótolod. De mindenképpen fordulj szakorvoshoz. Kérj kivizsgálásokat, vérképet. Győződj meg róla nincs e valami gyulladás! Esetleg reuma. Jobbulást!
2018. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!