Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallójárat gyulladás, volt...

Hallójárat gyulladás, volt már valakinek ennyire durva? Szerintem meg fogok őrülni. :' (

Figyelt kérdés
2 napja fáj a fülem, de egyszerűen rémálom. Voltam tegnap gégészeten, hétvégi ügyeleten, ott beletettek gyógyszeres gézcsíkot és felírtak fülcseppet. De SEMMIT nem javul, sőt még mintha rosszabb is lenne. Annyira fáj, amikor kimegy a fájdalomcsillapító, hogy az ájulás szélén vagyok. Nincs esetleg valami, amit tehetnék? Másnak is ennyire r.ohadtul fáj ez? :'( Aludni sem bírok szinte semmit, csak ilyen pár órákat.
2018. jan. 7. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót pluszban. Ha hat a közvetlen fülkezelés, akkor majd jobb lesz. Addig meg sajnos várni kell, hogy a gyógyszer kifejtse a hatását. Illetve ha annyira rossz, hogy a fájdalomcsillapító sem segít, akkor holnap menj vissza a fülészetre.
2018. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg ez volt pár éve, de nekem nem fájt folyamatosan hanem ilyen negyed óránként jött egy fájdalom hullám, ami tartott kb fél percig és elmúlt, majd újra. Nem is igazán a fülem fájt, hanem körülötte egy körívben a fejem. Nem tudom már milyen gyógyszert kaptam rá, de elmúlt.
2018. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt, nekem egy hétig tartott az állapot. Plusz ráment egy középfülgyulladás a dobhártyámra.sem aludni, sem enni, hallani és beszélni is alig tudtam. Fülcseppet, fájdalomcsillapítót kaptam de csak rosszabb lett. Fel kellett mennem Pestre magánklinikára hogy rendesen megmondják mi bajom, mert minden orvos azt mondta helyileg hogy ez semmi, jaj csak picit rózsaszín a dobhártya de biztos nem fáj ennyire ...

Kaptam csíkot, gyógyszereket, kimosták és 2 nap alatt rendbejött. Arról nem is beszélve h végre értette a dolgát a Doktornő és műszerrel is megvizsgált.

2018. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányomnak most van. Neki nem fáj. Tegnap vettük ki a csíkot, addig panaszkodott, hogy kellemetlen. A mosás után fájt neki pár órát, azóta nincs gond. Most csöppentünk pár napig a füleibe. Sajnos visszatérő gond. Amikor a legrosszabb volt, talán tavaj, akkor egy napig szedett fájdalomcsillapítót. Jól viseli, igaz a középfulre csak egyszer terjedt át-akkor kellett a fajd.csillapito is. Most csak a hallojarat gyulladt.
2018. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, nem győztem tömni magamba a lógyógyszereket. Ajánlom a Spedifen600-at,vény nélkül kapható. Nekem visszatérő volt a probléma,volt,hogy egyszerre mindkét hallójárat gyulladt volt. Végül magánrendelésen kaptam szteroidos krémet,ha kicsit is viszket,bekenem és nem gyullad be. Sajnos a gyógyulás eltart néhány napig. Együttérzek,mocsatosul fájt nekem is.

Ja,nekem többször sikerült kikezelnem Tetran krémes gézcsíkkal. Az arab hentes is azt rakott a fülembe az SZTK-ban,csak olyan barbárul,hogy többet nem mentem vissza. Kilestem a kenőcsét és otthon kezeltem magam.

2018. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!