Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Puffad, görcsöl, fáj a hasam,...

Puffad, görcsöl, fáj a hasam, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja megy ez így, eddig még csak esténként és néha reggel tapasztaltam, viszont az utóbbi napokban egész nap állandóan fáj. Ma még csak laktózmentes kajákat ettem, de ugyanúgy jelentkezik.

Vastablettát és fogamzásgátló Missee tablettát szedek (a menstruációs gondjaim miatt). Ennek a tablettának gyakori mellékhatása (100-ból 10) a hasfájás, viszont már négy napja nem szedem, mégis fáj. Napi háromszor eszem, kb. 1-1,5 litert iszom egy nap.


Mi lehet a probléma? Gyomortükrözésre NEM akarok menni.


15/L



2018. jan. 7. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az epéddel,az emésztéseddel, nõgyógyószatilag is lehet gondod.Ki kell vizsgáltatni magadat.
2018. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne gyomortükrözésre menned?

Szimplán orvoshoz kéne menned. Leginkább gasztroenterológushoz. Jó eséllyel valami ételallergiád van. Nem feltétlen laktóz.

2018. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fehér lisztes kajáktól szokott fájni. Próbáld meg kiiktatni.
2018. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasfájás sok mindentől lehet. Nem mindjárt tükröznek.Ne idegeskedj! Menj el a háziorvoshoz és közösen megfogjátok oldani ezt a problémát.Először szerintem gyógyszeresen és ha nem javul akkor hasi ultrahang stb.Legvégső esetben van tükrözés.

Ajánlom neked vegyél étkezési szódabikarbónát és vegyél be belőle 1 kávéskanálal nap 2x ez meg büfiztet és akkor jó ha minél több levegő jön fel.

Olvass utána a netten a szódabikarbóna jótékony hatásáról.Nyugodtan szedheted nem lesz bajod tőle.

2018. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!