Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? 5+1 hetes terhes...

Mi lehet ez? 5+1 hetes terhes vagyok. Mostanában elég gyakran fájdogál a hasam. Nem görcsöl, nem szúr, hanem enyhén fáj és puffad. Plussz még hányingerem is van. Normális az ilyen jellegű hasfájás? Már volt két vetélésem, ezért nagyon aggódok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Én úgy gondolom hogy a méhed tágul, azért érzed hogy fáj. A hányinger pedig normális dolog. Persze nem mindenkinek van hányingere, de a legtöbb nő "szenved" az első harmadba hányingertől.
2010. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ebben az időben a petefészkem szúrkált, de nagyon. Utána a hasam alja fájt, mintha meg akarna jönni. Nyugi, ez természetes.
2010. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Igazából azért aggódok, mert az egész hasam fáj, a gyomromat is beleértve.
2010. ápr. 10. 08:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg normális ha nem erős görcsökről van szó,nincs vérzés nincs barnázás.

De ha már volt vetélésed,a doki nem mondott semmit,hogy most mit csinálj másként,mire vigyázz?

Ami még segíteni szokott a sok pihenés,fekvés,Magne B6,sok tejtermék fogyasztás.


Az előző vetéléseid hanyadik hétben voltak?


egy 15 hetes kismama társ

2010. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia !Lehet ám h csak valami vírus.Van most valami enyhe járvány ilyen tünetekkel a lányom is most gyógyult meg hányás hasmenés stb. de nem volt vészes.Szerinem nem biztos h a terhességtől van ha eddig nem volt tüneted ugyh szerintem nyugi.Pihenj.
2010. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!