Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől/Miért fájhat a térdem?

Mitől/Miért fájhat a térdem?

Figyelt kérdés

Mi okozhatja hogy hosszabb gyaloglás vagy lépcsőzés közben fáj ha behajlítom a térdem? Semmi megerőltető dolgot nem tettem(sport,edzés,korcsolya,etc...)

Az elején azt hittem izomláz de már majdnem 2hete tart, így ezt kizártam. Aztán most arra gyanakodok hogy szalagszakadásom lehet de ezt sem tartom valószínűnek hiszen nem erőltettem meg magam és mindkét lábamon egyszerre nem tudom elképzelni. De akkor mi lehet ez? Milyen orvoshoz kell mennem?



2018. jan. 8. 02:32
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Ízületi porckopás. Évek óta kínlódom vele. Kíméld a térdedet és ha gondolod, fordulj reumatológushoz!
2018. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kenegesd rheuma kenőccsel! A húsfogyasztást fogd vissza kicsit. Magnéziumot, kálciumot, kollagént szedjél. Fáslizd be ha nem pihensz. El fog múlni. Gyógytornát is betanítanak, ha szükséges.
2018. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!