Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honan ismerhető fel a pánikbet...

Honan ismerhető fel a pánikbetegség, esetleg mivel keverhető össze?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Stressz esetén fokozott szorongással jár. Egy idő után lezajlik. Van akinél ritkán, és van akinél sűrűn, akár hetente, vagy naponta megjelenik. A vérnyomás emelkedik, a pulzus is magas. Félelemmel, remegéssel, rosszul léttel jár. A hasonló tünetek miatt más idegrendszert érintő betegséggel is összekeverhető.
2018. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fel fogod ismerni.

Először csak olyan valami nem stimmel, de nem tudod mi, érzés.

Aztán lassacskán nem bírsz megmaradni egy helyben.

Úristen mintha egyre rosszabbul lennék és milyen gyorsan romlik.

Le kell ülnöm. Le kell feküdnöm. Vagy hánynom kéne? Most meg szédülök. 140 a pulzusom. Ez szívroham biztos, valaki, meg fogok halni!!

Na kb így.

2018. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha,értem köszönöm a válaszokat :)
2018. jan. 10. 22:39
 4/5 A kérdező kommentje:

szerintetek ez lehet az:

A kezem szinte mindig remeg vagy bizsereg, sokszor van hányingerem, általába heti 1x kifordulok magambol és akkor teljesen hülyeségeket kezdek el összehordani pl a barátaimrol "összeesküvéseket"hordok össze pl: tudom hogy kibeszéltek,tudom hogy utáltok stb stb..., ezzel sikerül mindig megbántanom valakit..., aztán ehhez hozzájár hogy olyankor összegubozok és egyfolytába olyan érzésem van mintha valaki meg akarna őlni van olyan hogy még egy sírógörcs is társul hozzá és olyankor ez tart egx háromnefyed orág és aztán jöhet a bocsánatkérés mindenkitől(probálok urrá lenni ezen de nagyon nehéz...) Aztán nem tudok rendesen aludni vagy csak nagyon lassan tudok elaludni vagy rengetegszer kb 15-20percenként felkelek... Aztán van olyan hogy csak úgy rámjön a rosszullét pl ma is kb 3tol 9ig egyfolytába émelyegtem/ájuldoztam és emellé még hányingerem is volt, rengetegszer van olyan hogy úgy érzem valaki figyel...

Viszont magas vérnyomást nem tapasztaltam amit az 2.kommentelő mondott...

2018. jan. 10. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szapora szívverés,menekülési vágy,légzési nehézség,gyomorgörcs,szédülés.
2018. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!