Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig amikor lázas vagyok...

Mindig amikor lázas vagyok (még egy kis hőemelkedésnél is) valamilyen rohamom van. Ez mi?

Figyelt kérdés
Szóval, amikor lázas vagyok, vagy csak egy kis hőemelkedésem van minden egyes alkalommal felkelek és nem tudok magamról, de galériás ágyam van és onnan tök nyugodtan lelépcsőzök és utána kimegyek a konyhába és ott meg "megőrülök" és hülyeségeket kiabálok, utána meg ilyen furcsa fájdalommal járó nagy fekete halmaz meg számok jönnek elő előttem és úgy érzem, mintha valami nehéz dolog lenne a számban, valami beton, vagy én nem tudom.. "Álmodtam" már rendőrökről, akik le akartak lőni, csgoról, hóemberről, lovakról, székekről, amik mind ellenem voltak.... Nagyon ijesztő és csak pár részletükre emlékszem vissza. Van erre valamilyen "ellenszer"?

2018. jan. 14. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csgozz, furcsa egyébként
2018. aug. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz
2018. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!