Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig faj a hasan es kijon a...

Mindig faj a hasan es kijon a széklet amikor eszem sokat fingok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel eszem kiflit elmegyek suliba faj a hasam mindig fingani kell megállás nelkul vissza tartom es kb 3ora es mar fosnom kell,nem csak a suliban itthon is.Ha nem fignom ki magam faj a hasam es megy a gyomrom neha.Amugy is szokott menni a gyomrom es faj a hasam mindig.Este eszem nagy a hasam furdok fürdés közben faj a hasam lefekszem es akkor is megállás nelkul.fingoldozok egesz éjjel es mar kicsi a hasam,emiatt ha sokat fingom egesz este reggel nincs székletem.Ha nincs székletem akkor ha eszem suliba ram jon a finghatnek es a foshatnek ismét.Mit tegyek ?ibs re is gyanakszom hasgörcs hasmenés miatt a fingast nem ertem.

2018. jan. 15. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
IBS-nél úgy fing az ember hogy iszonyat. Akárcsak a Crohn betegségnél is. Utánanéztem még évekkel ezelőtt 🙂
2021. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!