Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres a székletem, ötletek?

Véres a székletem, ötletek?

Figyelt kérdés

Ma már másodszor volt véres a székletem néhány óra alatt, nagyon megijedtem. A színe nem túl sötét, és nem is túl élénk vörös. Székletürítéskor mindkét alkalommal szúró fájdalmat éreztem a "kijáratnál". Hasfájásom, vagy gyomorgörcsöm nincs.


Van valami ötletetek?



2018. jan. 5. 23:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Megrepedt a kijáratnál a bőr, és vérzik. Majd begyógyul, ne izgulj!
2018. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És ez olyan vérzést okoz, hogy a WC papír felét átáztatja?
2018. jan. 5. 23:14
 3/23 A kérdező kommentje:
Ráadásul akkor nem kéne véreznie mondjuk most is, ahelyett hogy csak ürítéskor vérzik?
2018. jan. 5. 23:16
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor meg aranyér, ami megpattant.
2018. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És az vajon helyrejön magától, csak mert nem szívesen mennék el proktológushoz...
2018. jan. 5. 23:21
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha kivérzett, utána magától rendbe szokott jönni. Ha fáj, akkor meg patikában kapsz rá krémet.
2018. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez vajon mennyi időbe telik? 1-2 napon belül elmúlik? Ha nem, elmegyek orvoshoz vele.
2018. jan. 5. 23:23
 8/23 anonim ***** válasza:

Ma már írtál ki ezzel kapcsolatban kérdést. :D


Ne aggódj, nekem is volt ilyen. Wc-zésnél szúró, csípő, éles fájdalom, elég sok vér. De pár nap alatt rendbe jön. Párszor még fájni fog, ha wc-zel és vérezni is fog, mert a széklet irritálja és újra felszakítja a varras sebet, de rendbe fog jönni.

2018. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egy pár alkalomnál többször nem szokott vérezni.
2018. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Értem. Remélem akkor rendbejön a dolog. Csak azt nem értem, miért kellett kétszer is ürítenem ma, pedig ilyen nagyon ritkán volt. Ez nem függhet össze a vérzéssel?
2018. jan. 5. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!