Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha sokat vagyok beteg?

Mit tegyek ha sokat vagyok beteg?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat vagyok beteg. Meg ráadásul vizsgálatokrs is kell járnom a fejfájásom miatt..

És most is beteg vagyok. Fáj nagyon a hasam hányingerem van , és fáj a fejem. Anya nem engedett suliba. 12/L.



2018. jan. 16. 07:27
 1/3 anonim válasza:

Szia! Ne szedj sok gyógyszert, az borzalmas. Próbálj meg természetes módonokon meggyógyulni. :) És állítólag már az is ártalmas,ha sokszor elhiszed magadról, hogy beteg vagy.

Szedj sok vitamint, étkezz egészségesen.

Reméljük segíteni fog! :)

2018. jan. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is sokat voltam beteg de tavaly előtt elkaptam a nyári influenzát 2 hétig voltam magas láztól és folyamatos hányástól és torokfájástól iszonyú rosszul de aztán meggyógyúltam azóta csak egy két nátha kapott el és csak azt tudom mondani hogy jobbulást és próbáld meg pótolni a hiányzásaidat a suliban
2018. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már hanytam is meg lázam van. Nem vagyok túl jól. Szerdáig itthon vagyok de ha lázas leszek otthon kell lennem egész héten , a házikat mindig pótolom. :)
2018. jan. 16. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!