Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Candida alicans-am van tarom...

Diaconu Angelica kérdése:

Candida alicans-am van tarom a diétát viszont mostonábon ijég hieg a kezem, már nem fáj annyira a hasom, de egyszerüen gyomor/ izom remegésem van Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
A közérzetem is mar jó de a remegésem kezd megjeszteni, mint az elvanó kura gondolom. Ez a candida diétátol lehet???
2018. jan. 16. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a szénhidrát, cukor megvonástól. A candida jól kezelhető egy normális bélig eljutó probiotikummal. A szerveidnek, a szívednek szüksége van szénhidrátra, cukorra.
2018. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát, akkor ön mitt javasol? Sajnos nincs segétségem is mivel mar nagyon sok pénzt ki adtam már magány orvosokra 3 gyerekkel nem igen tehetem meg hogy ujra magány orvoshoz forduljak.
2018. jan. 16. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem fáj a hasad, jelzi, hogy jó úton vagy, ne térj le róla, csak módosítsd. :) Ha nincs pénzed probiotikumokra, jobb híján a sima natúr joghurttal is javíthatod a helyzetet. A Zott vagy a Bakony, vagy még a sima Sparos joghurt is jó baktériumokat tartalmaznak, ezek betelepednek a bélflórádba, és segítik fenntartani a jó emésztést. A cukrok visszavételét egyáltalán nem javaslom, én is sokáig voltam Candida diétán, és az elején még a gyümölcsöket sem bírtam (de Neked lehet, hogy azokkal nincs gondod, ki kell tapasztalni). A hideg végtagok jódhiány miatt szoktak lenni. A remegésnek pedig valószínűleg az az oka, hogy a gomba mérgei nem tudnak elég gyorsan kiürülni a szervezetedből, a megoldás, ha segíted a májad munkáját. Sportolj, izzaszd le magad, szedj aszkorbinsavat (ez a C-vitamin, por formában, amit vízben feloldva kell bevenni, így sokkal olcsóbb, mintha tablettát vennél) és máriatövist, igyál pitypanggyökér teát.
2018. jan. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve van a kávés beöntés is, állítólag az tud a legtöbbet segíteni a májnak, de én azt nem próbáltam, a fentiekről viszont tapasztalatból is mondhatom, hogy működnek. :)
2018. jan. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, probiotikumot már tönb mind fél éve szedem most a begyőgyåsz mondta hogy szedjek Pro Gastro probiotikumot mert az jobb, +krom+ multivitamin+ oregacaps is 1 honapig Fluconazole remélem hogy jó lesz már kábbé 43 kg is 1,60 cm vagyok ami elég gáz nagyon ki vagyok már, is a hasam még fáj igaz hogy viselhető fe faj köszönöm a segétséget!
2018. jan. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!