Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek holnapra beteg?

Hogyan legyek holnapra beteg?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek holnapra beteg? Nagyon fontos lenne 4 tantárgyból írunk tz-t/cetlit multkor is volt ilyen mikor mondtuk hogy csak 3 bol lehetne naponta szinte kinevetek nagyon fontos lenne hogy beteg legyek mert lerontanám a félévimet ha nem sikerülne ennyit pedig nem tudok megtanulni.

2018. jan. 16. 17:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui fiú vagyok és anyukám nem fogja engedni ha azt mondom hogy fáj a fejem, megy a hasam tuti kéne
2018. jan. 16. 17:53
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Kenj a fitymád alá egy kis disznózsírt, a makkodat pöttyözd meg piros (vékony) alkoholos filccel és jársz terpeszben. Amikor megkérdezi mutter mi a baj, először terelj (így leszel hiteles!) majd keserű képpel hivatkozz alhastájéki fájdalomra és mondd el a tüneteket. Mire időpontot kapsz a nemibeteg gondozóba, ezerszer lemoshatod...
2018. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
15 EK méz + 1 liter tej. Garancia az atomerős hasmenésre.
2018. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Már megbocsáss, de nem betegség kialakításán kell filózni, hanem ezerrel kellene készülni a dolgozatokra. Biztos vagyok abban, ha bármit is tanultál már eddig rá, akkor nem lehetetlen...

Más kérdés azon gyakorlat, hogy aki ilyeneket kérdez, jellemzően nem a szorgalmáról híres; így tehát ha nem is tanultál rá, vállald a lustaságod következményeit, ha pedig tanultál rá, akkor ha átismétled, menni fog. Szóval kitartás és tanulás...

2018. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megérkezett a tanárnéni.
2018. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én tanár lennék, akkor az ilyen után mindig megfingatnám a szimulánsokat, mondjuk fél órás feleltetéssel, amíg nem jutunk el olyan részhez, amit nem tud.

Eddig mi a tökömet csináltál? Meg az órákon is? Mindenkinek 1 nap alatt kell megtanulnia, mint neked, vagy holnap senki nem megy az osztályból?

2018. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az, hanem ezek után az orvos arról se hiszi el, hogy beteg, aki tényleg az, mint az én gyerekorvosom... 39 fokos lázzal szemétkedett, hogy de hát novemberben nincs influenza-szezon. Biztos nem akarsz iskolába menni.
2018. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Na, szimuláns, voltál dogákat írni ?
2018. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!