Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetek beteg holnapra/...

Hogyan lehetek beteg holnapra/holnaputåntholnaputánra?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség, de fontos lenne.
2017. nov. 5. 21:44
 1/8 A kérdező kommentje:
'Kicsit' elcsusztam a billentyukkel
2017. nov. 5. 21:45
 2/8 anonim válasza:
26%
Vegyél orbit ragot es edd meg mind a tizet. Garantált hasmenés
2017. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Matekból írtok dogát? Aludj ma kint a szabadban meztelenül, garantált megfázás, tüdőgyulladás, vesegyulladás, rosszabb esetben halál. De aki mer az nyer.:)
2017. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a szünetben elcsúsztál a tanulnivalóddal is!
2017. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Miért kell mindig ilyen jellegű megoldásokat eszközölni ahelyett, hogy felvállalnád azt, amit tettél, vagy amit jelen esetben - valószínűsítem, hogy - nem tettél.

Ha dogát írtok, legyen benned annyi önbecslés, vagy becsület, hogy felvállalod, hogy minden más fontosabb volt.

Arról nem is beszélve, ha most ezt meg is úszod. akkor később megint ezt fogod csinálni? És akkor csodálkozni fogsz, ha semmit nem fogsz érteni.


Vállald fel tetteid következményét!


Betegségre vágyni már önmagában eléggé beteg dolog. Szóval ha ez volt a cél, megvan; s mivel nem ragályos, mehetsz holnap suliba, kb 10 nap után újra.


Kéz és láb a dogához...

2017. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy dogat irok, azt is abbol ami megy. Egyszeruen semmi kedvem bemenni es tarsasagba lenni.
2017. nov. 5. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ez nem kedv kérdése! Ez a kötelességed!
2017. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sssaszem ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!