Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Mit tegyek?

SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok..

Pánikbeteg..

A pánikbetegség összes tünete szokott nekem lenni.

Mindennek tetejébe hányás fóbiám van. Jobban félek tőle mint a haláltól, és ez most teljesen komoly!

8 éve nem hánytam már hála Istennek, de nagyon rosszul vagyok vasárnap hajnal óta..Fáj a gyomrom, émelygek, enni nem tudok csak nagyon keveset azt is belém kell erőszakolni..

A 3 éjszaka alatt aludtam vagy 8 órát, azokat is nappal aludtam.

Na de most nemhogy éjszaka hanem még most nappal sem tudok aludni szarul vagyok és nagyon félek..Borzalmas érzés amit ilyenkor átélek és most ahogy napok óta van borzalom nem bírom már elviselni..Nem mehet ez a végtelenségig!

Mit tegyek? Segítsetek kérlek



2018. jan. 17. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2018. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Pánikbeteg vagyok és hányás fóbiás a legmagasabb szinten :) át érzem ! Hátha tudunk egymásnak segíteni irj rám :)

22/L

2018. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom szerinted is az orvosokat csak dísznek találták ki, a gyakorikérdéseket pedig orvoslásra. :)


Amennyiben pánikbeteg vagy, akkor elkell menni egy direkt erre szakosodott kezelő orvoshoz(pszichológus).

Nem kell a kamu szöveg, hogy már voltál 1-nél max 2-nél. Rengeteg van.. és ha megakarsz gyógyulni, akkor keresgélned kell.. egy olyat, akiben megtudsz bízni.

Találni fogsz...

Rengeteg profi van itthon is.


Beteg vagy? Menj el az orvoshoz. Lehet ételmérgezéstől kezdve bármi..


Nem is értem az embereket... beteg vagy = segítség kell.

Miért jobb szenvedni és felesleges köröket futni, minthogy elmennél és végre újra egészséges lehetnél?

2018. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták nekem nem fogadnak majd csak ha betöltöttem a 18-at, de az úgy is mindjárt megtörténik
2018. jan. 17. 16:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Most egész éjjel fájt a gyomrom sőt még most is nagyon rossz :(
2018. jan. 18. 05:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak gyerekpszichológusok is. Én is olyanhoz jártam fiatalkoromban.
2018. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!