Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Porckorongsérv! Olvastam a...

Kretos71 kérdése:

Porckorongsérv! Olvastam a lézeres porckorong dekompressziós műtétről! A neten egy olyan magánklinikát találtam, ahol csinálnak ilyet! Van-e valakinek tapasztalata, vagy több infója ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#Porckorongsérv!
2018. jan. 17. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

sajnos nincs csodalézer

felfújható ülőpárnán aludni ezerszer többet ér

na meg edzeni

2018. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezeket a "párnás",gyógytornás,és mindenféle egyéb praktikákat már jól ismerem!Ezeket azok tudják hatékonyan alkalmazni,akik nem fizikai munkát végeznek napi 10 órában,és rengeteg szabadidejük van,sajnos én nem ezt a tábort erősítem!20 éve küzdök derékfájással,1 műtéten már túl vagyok,jelenleg 5 porckorongsérv "boldog" tulajdonosa vagyok!
2018. jan. 20. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Ha ismernéd ezeket, akkor heti 2 óra edzéssel 1 év alatt olyan szintet érnél el, mint 18 éves korodba volt, vagy eleve menne a napi 10 óra fizikai munka, és nem értem, aki dolgozik az nem is alszik?

Kicsit nagy az ego csak azért mert fizikai munka ...

2018. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megy a fizikai munka,mert mennie kell,viszont ezzel kapcsolatban nem értem hogy jön ide az ego,és az alvás!Szívesen venném,ha privátban elküldenél,egy olyan eddzéstervet,amivel 46 évesen visszaállíthatom a 18 éves állapotom!Kötve hiszem hogy ilyen létezik,már csak a porckorongok vízvesztesége miatt is,ami kb. 20 éves kortól beindul!Várom a tanácsod,konkrétumokkal
2018. jan. 21. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:

csak neked csak most:

szabályos felhúzás

2018. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Neked túl nagy az egód, neked, aki lefikázza a fizikai munkát. A 18. éves kori állapotot pedig a jó isten se állítja vissza, hisz a kopást és a meszesedést nem lehet gyógyítani.


Kedves Kérdező! Ha van lehetőséged keress egy magángyógytornászt, aki betanít 20 perc tornát! Konzervatívan ez a legjobb gyógymód! Jól hangzik ez a lézeres akármi, de gyerekcipőben járhat, fene tudja...a porckorongsérveseknek még mindig a torna a leghatékonyabb. Nekem is dekompressziós tornát kell végeznem.

2018. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs jól megcsinálva ez a portál, másodszor írom le nem neked kérdezőnek nagy az egód!!!!

McKenzie nem mindenkinek jó. Keress rá az ADT gyógytornászokra Bene Máté oldalán.

2018. jan. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elmentem lézeresre, kamu. A reumatológus még 3 embert ismert, aki csináltatott ilyet, azt mondta egyiknek sem sikerült. Ahhoz meg túl drága.
2018. szept. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En mar voltam lezeres porckorong muteten 2018 majusban, jobb volt elejeben ,de most masfelevere ra megint nem az igazi, Maga a mutet nem olyan draga 200ezer ft korul, plus meg kb. annyi mire elovizsgalatokat utazasok stb. ha nem pesti vagy. Tegnap voltam MRI ujbol es ahogy kinez a helyzet most epp nem a legjobb :( Nem tudom mi lesz most a kovetkezo lepesem , csak MRI vizsaglaton voltam 7-8 X voltam a 2 ev alatt amiota diagnosztizaltuk h mi van velem :(
2019. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyen sok természetes kollagént (csontleveslé) és természetes c vitamint (homoktövis lé). Ezek építik szervezetünk nagy részét. Lehet kapni szintetikus kollagént és c vitamint, viszont a természetes eredetűek épülnek be hatékonyan. Fontos még a tiszta víz fogyasztása, legyen szűrt víz vagy iható lepárolt víz (léböjthöz kapható). Ezt a folyamatot érdemes fenntartani, beépíteni a mindennapokba, mert ahogy idősödünk annál nagyobb mennyiségben szükségesek ezek az anyagok. Mi a csontlevest iható deszillált vizzel készítjük kuktában szányasok és velős csontból. Leszürve lefagyasztjuk kisebb adagokba és vesszük elő ahogy főzünk. Főzelékek, krémlevesek, szószok, mártások alapjaként remek íz és tápanyagforrás.
2022. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!