Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek! Szívleállás...

Nagyon félek! Szívleállás előjele? 14l

Figyelt kérdés

Már egy ideje úgy érzem, hogy gond van a szívemmel. Néha indokulatlanul gyorsan ver mostanába és néha fáj is a mellkas tájékom. És valami furcsa érzés van most is a szívemnél. Nem tudom elmagyarázni. Mintha hamarosan történne valami. Vagy mintha valami rá lenne tapadva a szívemre vagy mintha légüres tér lenne. Igazából nrm tudom elmagyarázni. A háziorvos si zakkantnak nézett. Voltunk egy 2 hete ezzel a panasszal. Ő azt mondta szerinte semmi bajom. Ugyan kardiológiára van időpontom de csak egy hét múlvára. Addig nem tudom hogy fogom kibírni.

Amúg ma egész nap szédültem és olyam furs érzésem volt meg van is most. Mintha nem a saját életemet élném, mintha nem én lennék én. Elég hülyén hangzik tudom, de ugyanakkor ijesztő is.

Most is fosok mert elvileg lehetséges a szivinfartkus is. jaa és olyan kialvatlanság érzetem is van.

Meg halálfélelem érzetem. Azt olvastam, hogy ez is lehet a szívroham elöljáró tünete. Hogy az ember érzi, hogy meg fog halni. De én nem akarok! Nagyon félek! Mi lehet ez?

14/l



2018. jan. 17. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni, és álmodj szépeket. Nincs semmi bajod, legfeljebb vitaminhiány.
2018. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zoli780806 ***** válasza:

Valószínű, hogy fizikálisan semmi bajod.


Próbáld lekötni a figyelmed....kár lenne engedni, hogy a pánik eluralkodjon rajtad.


A kivizsgálásra mindenképp menjetek el, remélem az eredmény majd megnyugtat.

2018. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát...

Momentán abba se vagyok biztos, hogy el fogok tudni menni arra a kivizsgálásra.

Mondjuk azért most eléggé le van kötve a figyelmem. Rengeteet tanulok plusz most a felvételi.

2018. jan. 17. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Pánikbetegséged van. Keress pszichológust sürgősen! Ha bajod lenne, a körzeti is észrevenné.
2018. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

" Mi lehet ez? "

Trollkodás?

2018. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha leáll a szíved azt nem fogod észrevenni. Már azelőtt halott leszel, mielőtt a fejed leérne a földre. Szóval ezen kár aggódni.
2018. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodj meg. Nekem is voltak ilyen félelmeim 19 éves korom körül. 25-ször kivizsgáltak, EKG, szívultrahang, olyan egészséges szívem volt, mint a makk.


Amúgy szedsz ezek ellen a félelmeid ellen valami nyugtatószerűséget? Mert ez a mintha nem én lennék érzés inkább utal nyugtatómellékhatásra. Arról nem beszélve, hogy nekem a szívemre is kihatott a nyugtató, pontosan azt éreztem, hogy mindjárt meg fog állni.


19 évesen borzasztó erős villámcsapások voltak a szívemben, ma már tanultam annyit, hogy ez nagy valüszínűséggel a stressz szint miatt megemelkedett gyomorsavszint miatt volt. A gyomorszáj közel van a szívideghez és a sav irritálja a gyomorszájat, illetve ha áthúz a szívidegre, pokoli fájdalmat tud okozni.


A lényeg, hogy vizsgáltad ki magad: EKG és szívultrahang és ha nem találnak semmit, gondolkozz el a fenti okokon.


Megoldás a megnyugvás és egyszerűen ne félj ezektől az ártalmatlan tünetektől, így idővel teljesen el fognak múlni. És lassíts, ne hajtsd magadat túl, pihenj eleget.

2018. jan. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből hogy lehet kikövetkeztetni egy infarktust? Annak más tünetei is vannak az hogy halálfélelmed van kevés. Szerintem is pánikroham te meg még jobban bepánikolsz ettől az egésztől.
2018. jan. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

amúgy semmiféle gyógyszert nem szedek meg nyugtatót meg ilyesmit. De még ma is ez volt. Eléggé erősen.

2018. jan. 18. 16:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen érzetet a szivnél a magnézium hiánya okozza szedjel B-komplexet is!Igyál sok folyadékot.Meglátod a 2-3 nap már jobban is leszel.

Szerintem az lenne a legjobb ha nem keresgélnél az interneten mert sok hülyeség van.Ebben a korban nagyon jellegzetes a tipikus MEG FOGOK HALNI,hidd el csak a hormonok szórakoznak.Írj privát üzenetet ha szeretnél beszélgetni.

2018. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!