Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Halál előjele? Minden nap...

Halál előjele? Minden nap többször is rosszul leszek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tehát. Amit írtam is, naponta többször leszek rosszul. Ez egy tesi órával kezdődött. Nagyon meghahtottam magam szerintem és elájultam. És azóta minden nap rosszul leszek. Amúgy miután elájultam leesett a pulzusom, háziorvoshoz mentem. A neurológiára küldött tovább. Azt hiszi epilepsziás rohamom volt. Pedig én biztos vagyok benne, hogy valami a szívemmel lehet. Most is fekszek az ágyba és olyan ájulás közeli állapotba vagyok. Nem tudom mitől. Nem tudom mit csináljak, hogy elmúljon. Nagyon félej. Mi van ha elájulok és leáll a szívem. Vagy szívrohamot kapok??? Van amikor még ezekkel a gondolatokkal is felidegesítem magam és még rosszabb lesz. És a szívemnél is olyan fura érzés van. Nem nyomás meg ilyesmi, nem tudom megmondani mi ez, furcsa. Most már a kutyám is ide jött teljesen mellém, hozzámsimult, lehet, hogy érzi, hogy gáz van? Ilyet nem szokott csinálnii.

Nagyin félek, hogy holnap reggel nem ébredek fel.

14/L



2017. dec. 6. 22:38
1 2
 1/16 anonim válasza:

Mindenképpen szólj a szüleidnek, vagy valakinek aki otthon van. Ha van otthon vérnyomásmérőtök esetleg mérjétek meg a vérnyomásod. Lehet hogy túl alacsony. Az hasonló tüneteket eredményez és lánynak, fiatal nőnek okoz problémát. Ha nem leszel jobban fél-egy órán belül, érdemes az orvosi ügyeletre elmenni.

A legfontosabb hogy nyugodj meg. Biztosan nincs semmi komoly baj

2017. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igazából ettől a választól csak még jobban megijedtem. Szüleim már alszanak. És amúgy se tudnám nekik elmagyarázni mit is érzek...

Ügyelet??? Ha nincs komoly bajom akkor miért kell az ügyelet???

2017. dec. 6. 22:50
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Közben Igyál sok,de legalább 1-2 pohár vizet és próbálj mozogni. Mondjuk sétálgass a lakásban. Ha ez után jobban leszel, akkor a vérnyomásod volt lent. A te korodban egyébként gyakori a vércukor és a vérnyomás ingadozás, így az ájulás is. Van,aki észre sem veszi,hogy elájult,csak folytatja,amit elkezdett- ez vicces is,ijesztő is. Érdekes,hogy az orvosod nem kért hasi és mellkasi ultrahangot. Vérkép volt? Nem vagy vérszegény?
2017. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Vérkép se volt. Semmi ilyesmi. Kapásból neurológia. Amúgy amikor helyzetváltlztatás van vagy ilyesmi akkor jobban leszek egy kicsit. Meg ha másra koncentrálok fel se tűnik.

Igen, az tényleg érdekes lehet. Én azért észrevettem, amikor elájultam.

2017. dec. 6. 22:57
 5/16 anonim válasza:

Az első vagyok


Jobban vagy már? Bocsi, nem akartalak megilyeszteni. Az ügyeletet azért mondtam, mert hosszú, vagy komolyabb rosszullét esetén érdemes utánajárni hogy tényleg csak vérnyomás, vércukor ingadozás e, vagy esetleg mégis valami komolyabb, mert az is minél előbb kiderül annál jobb. Neurológián voltál már?

2017. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, aránylag még mindig rosszul vagyok. Amúgy az8ta már ai is aludtál, aztán most keltem és ugyanazok a panazsaim
2017. dec. 6. 23:23
 7/16 A kérdező kommentje:

Na az előző kommentet aztán jól leírtam. Amúgy ez a mindenség még idegentestérzettel is párosul; meg zsibbadással.

Nem, nem voltam még neurologián. 18-ra kaptam időpontot. Amúgy eléggé félek hpgy azt meg se fogom élni.

2017. dec. 6. 23:36
 8/16 anonim válasza:

1es vagyok

Ha még mindíg rosszul vagy, szólj a szüleidnek. Ha alszanak ébreszd fel őket, biztosan meg fogják érteni. Segíthetnek megítélni hogy mennyire komoly a dolog, vagy vérnyomást mérni, esetleg orvoshoz vinni ha kell. Nehogy elájulj vagy valami úgy hogy nem tud róla senki, beverheted a fejed, segítségre lehet szükséged

2017. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, 14 éves vagy nehogy már temesd magad.

Haladjunk sorban. Nem tudom honnan szopta a kolléga az epilepszia diagnózist, én egyetlen ájulás esetén ha nem láttak görcsrohamot ezt nagyon valószínűtlennek tartom. Amikre én gondolok azok lehetnek alacsony vérnyomás, alacsony cukor, esetleg ritmuszavar. Most amit csinálni kellene, egyrészt kell egy EKG, továbbá pár napig méregetned kellene a vérnyomásod. Ezen kívül egy labor sem ártana.

Ó és ne fèlj ennyire. A kutyusod sem azt érzi, hogy beteg vagy hanem azt, hogy félsz! Próbálj megnyugodni.

2017. dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Vèrkèp is kell mindenkèpp vèrcukor ilyesmi.Nem akarlak megijeszteni nemblehet hogy bepànikoltàl valamitöl?Menj vissza dokihoz ha nem mulik el bàrmi lehet.pànik depi.nem sztresszeltèl be?
2017. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!