Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyomást érzek a fejemben,...

Sanzune kérdése:

Nyomást érzek a fejemben, émelygek és rossz a közérzetem, mi lehet a bajom? és elsőkörben milyen otthoni patikát tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Folyamatos nyomást érzek a fejemben, mikor lehajolok erőteljesebb, émelygés, kisebb-nagyobb szédelgések, rossz közérzet (mintha nem önmagam lennék)..ezek a jelenségek kínoznak engem 1-2 hónapja de mostanában jobban érzem, voltam orvosnál kiírt nekem gyógyszert de én úgy érzem hasztalan lesz mert semmit nem enyhít. Vannak esetleg ötleteitek mi bajom lehet? mit tehetek otthoni kezelés gyanánt? és ha nem javulok a gyógyszer szedése által, akkor hova menjek kivizsgálásra?

2018. jan. 18. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet víz-vitaminhiány , front , de a keringés zavara és érszűkület . Egyél sok nyerset , kerüld a zsírosat sót , kanalazz mézet és teázz . Ezt csináld pár napig ha nem enyhül labor és ct kell .
2018. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az érszűkület az lehetséges igen mert a kezemen például észrevettem..mert eddig vastagabbak voltak az ereim, köszönöm..akkor nem kell olyan komoly dologra gondolnom mint pl. a homloküreg vagy arcüreggyulladás? a "nyers" alatt mit értessz? :)
2018. jan. 18. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Ugyanilyenek a tuneteim:(
2018. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!