Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon rossz a gyomrom,...

Nagyon rossz a gyomrom, felpuffad, görcsöl, a hátamba és mellkasomba is szúr a levegő miatt?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot kaptam elég sokat, meg hashajtót is kellett szednem pár napig, plusz elég sok fájdalomcsillapítót. Mikor túlestem ezen az egészen csináltam egy normaflore kúrát, és diétázom, de azóta is nagyon pocsék az emésztésem. Semmi étvágyam nincs, és majdnem mindentől begörcsöl és felpuffad a gyomrom. Most próbálok salvus vizet inni de más ötletem nincs. Tudnátok segíteni? Orvoshoz nem tudok most menni mert fekvőbeteg vagyok.
2018. jan. 9. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevés az info. Mi volt az alapbetegség amire kaptad az antibiotikumot? Hasi probléma volt?
2018. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mellkasműtétem volt.
2018. jan. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!