Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja érzek a bal alhasamban egy tompa fájdalmat, amelyet ha erősen megnyomok, egy picit élesebben érzem a jobb oldalon, a vakbelem körül (Egyébként ha itt megnyomom, élesen fáj, de nem nagyon). Hányinger, hányás, láz, hasmenés/székrekedés, vér a székletemben nincs, csupán rossz a közérzetem meg fáradékonyabb vagyok. Voltam egy sor vizsgálaton (ultrahang, labor) minden negatív. Jövőhéten megyek gasztrora, de félek hogy a doki tanácstalan lesz, én is az vagyok. Félek hogy olyan vakbelem van, ami kidurrant és be van tokosodva :/

2018. jan. 20. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérj széklet vizsgálatot, a rossz közérzetet , hasi panaszokat paraziták is okozhatják.

Én nekem pl csak egy helyen fájt a hasam, és nagyon fáradt voltam mindig.

Kiderült parazita, kaptam gyógyszert, minden oké, tiszta volt minden, és meg is.. pl mosatlan zoldesgtol is el lehet kapni. Bármi..

2018. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a rossz közérzetet csak akkor érzem, amikor "beleáll" a jobb oldalamba az élesebb fájdalom.. Nem láttam parazitákat a székletemben, se a WC papíron, a végbelem sem szokott viszketni.
2018. jan. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!