Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressz vagy agydaganat?

Stressz vagy agydaganat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában nagyon stresszes időszakon megyek keresztül. Pár napja elkezdett fájni a fejem, ami elmúlt, de van amikor előjön a szédülés. Nem forog a világ, csak érzem, hogy kótyagos a fejem. Plusz a szívem is szúródik, gondolom a stressz miatt.


Rákerestem a szédülés okaira és egyből az agyrákot dobta ki, most még jobban stresszelek, szorongok, hogy agyrákos vagyok, egész nap ez jár a fejemben.


Mit tehetnék?


19/L



2018. jan. 21. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A nem forgó jellegű szédülés egyértelműen a stresszelés jele,el fog múlni,ne aggódj.
2018. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár sajnos a rák minden korban támadhat, azért ilyen fiatalon elé kicsi az esélye az agyráknak. Egy kis szédülésből biztos nem kell első helyen erre következtetni.
2018. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pszichológust érdemes lenne felkeresnem, tudna segíteni? Mert lassan megfojt a hipochondria.
2018. jan. 21. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja,hogy általában sokat agyalsz azon,hogy biztos van valami komolya bajod?Mert akkor lehet,hogy a pszichológus lenne a jó döntés.

Ha csak most az egyszer vagy érzékenyebb ezekre dolgokra,akkor azért annyira nem kell felfújnod.A stresszes állapot,időszak sok mindenre képes.

2018. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ezt mondtak a folyamatos ingadozo szedulesemre, hogy stressz. Tevedtek. Mak de debarquement szindróma...
2018. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem szédülök, de azért köszönöm :))@
2018. febr. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!