Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az orvos kiírt az egész...

Ha az orvos kiírt az egész hétre, kell mennem suliba?

Figyelt kérdés
Kaptam antibiotikumot is, meg parancsot, hogy igyak sok teát és pihenjek. Köhögök, van hogy öklendezésig, meg a torkom nagyon fáj. A szüleim szerint attól még mennem kell, írjak dogát ha van, meg minden

2018. jan. 22. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos kiírt, tehát igazolta, hogy ezekben a napokban te beteg voltál, akkor természetesen nem kell iskolába menned. Természetesen nem látok bele az életedbe, vannak olyan gyerekek valóban, akik így akarják megúszni a sulit és a szülő nem dől be nekik, de ha az orvos kiírt egész hétre és antibiotikumot is kapsz, akkor annak nyilván oka van, nem egy szimpla vírusos megbetegedésről van szó és azt bizony ki kell pihenni, különben szövődményei lehetnek.
2018. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, pihenj sokat.
2018. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennem kell, mert nem vagyok fekvőbeteg. Múlt évben már jártam így, másfél hónapig voltam beteg, folyamatosan suliban, és alig tudtam kilábalni.
2018. jan. 22. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem az ilyen szülőket. Azt írtad nagyon köhögsz, anyám meg a barátom nemrég voltam ugyanígy, egész nap és egész éjjel köhögtek, de ugye a munka meg a suli miatt nem pihentek aztán vagy egy hónapig köhögtek. Nem tudom hány éves vagy de szerintem állj ki magadért, hogy igenis ki akarod ezt pihenni és nem akarsz hetekig beteg lenni mert ők nem engedik hogy otthon maradj.
2018. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha nem mész, te kaphatsz egy szövődményt, a többieket meg elfertőzöd, felelőtlenség ilyen betegen suliba menni. Ha az orvos kiírt, akkor tedd azt, amit ő mondott.
2018. jan. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha te ezek után bemész mert az ostoba szüleid... - hát megérdemled.


Megmondod, hogy NEM és kész, mellesleg ha beteg vagy, feküdj egész nap. :)

2018. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
semmiképp ne menj nem csak azért mert igy nagyon sokszor visszaesel és nem fogsz tudni meggyógyulni amugy pont ez az állapot van nekem is és engemet is kiirt a doki :D azért s e menj mert megfertőzhetsz másokat is ami nem szép dolog.
2018. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!