Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindenkinek van valami (kisebb...

Mindenkinek van valami (kisebb-nagyobb) egészségügyi problémája? Ti mit kifogásoltok az egészségeteken? Milyen problémátok van amit szívesen rendbe hoznátok? (kort is írjatok köszi)

Figyelt kérdés
ilyenekre gondolok mint pl. reflux, aranyér, hüvelygomba, irritábilis bél szindróma, szuvas, lyukas fogak stb.

2018. jan. 23. 12:43
 1/10 anonim válasza:
Chrone betegség, 27
2018. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Reflux, Dohányzás.. 25
2018. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Folyamatosan visszatero petefeszek-, huvely-, mehgyulladas, folyas. Ekcema, reflux, gyenge fogak (gyorsan lyukad, szuvasodik). Allergia minden nyaron viragzo vacakra, poratkara, porra meg valami kaja osszetevore, de annak nem jartam utana, magos rozskenyertol jott ki.

Gyenge immunrendszer-> minden betegseget egybol elkapok.

A szivbillentyummel is van valami, azt mondta az orvos nem lesz miatta bajom. Vas hiany.

21L

2018. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

pajzsmirigy alulműködés, gyakori mandulagyulladás

21/L

2018. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pollen allergia. A május és az augusztus kegyetlen.
2018. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fülzúgás, gyakori és erős fejfájás, téli honapokban szinte állandó torokfájás. Szép az élet. 20/l
2018. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétoldali gerinc ferdülés, 90%-os eséllyel reflux, emellett nagyon hajlamos vagyok mindenféle torok gyulladásra, mandula gyulladásra. Nem tudom, hogy a szemüvegesség beletartozik-e a kérdésed körébe ( mindkettő -1,5 -ös, továbbá mindkettőn van egy feles cilinder) ha ezek közül egy is javulna, nekem annyi is elég, máris jobb lenne, nem is kell, hogy teljesen megjavuljon. 15/l
2018. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogak. Más talán nincs.

46F

2018. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Epegondok, emiatt diétáznom kell egész életemben. Stressz miatt szédülés + fejfájás, pszichológusig még nem jutottam el. Hipochondria, mindent bebeszélek magamnak.
2018. jan. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak sajnos. Hüvelyfolyás, pattanások, van egy rossz fogam, hámlik a fejbőröm.
2018. ápr. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!