Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon zavar. Elmenjek orvosho...

Nagyon zavar. Elmenjek orvoshoz vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek!:) Már jó ideje alvási problémáim vannak nehezen kelek fel és nehezen alszom el.Nap közben is hamar elfáradok.Sokszor fáj a fejem ,szédülök (szerencsére csak naponta egy -két alkalommal),"sípol" a fülem (ha lehet így mondani) és olyan fura a látásom.Olyan mintga mozogna a kép vagy homályos lenne.Illetve este izzadok.Van amikor csak úgy valamelyik testrészembe belenyilal a fájdalom de konkrétan a csontba és legtöbbször ez a sípcsontom.Tényleg nagyon zavar de ha elmegyek orvoshoz akkor tuti azt mondják a szüleim hogy lógni akarok.Pedig mondtam is nekik hogy akkor délután megyek de nekik így sem jó.Szerintetrk elmenjek orvoshoz?Illetve akinek van tippe hogy mi lehet a bajom az leírhatja!Én először arra gondoltam h azért vagyok ilyen mert megszoktam nyáron h 9 órát alszok de mostmár lassan 4-5 hónapja vége a nyárnak és már rég hozzá kellett volna szoknom h egy kicsivel kevesebbet alszok.A válaszokat köszönöm. :)

2018. jan. 24. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Stresszes lehetsz. Gondolom az iskola végett, és nem tudod kialudni magad. Megpróbálhatsz napi két bögre citromfű teát meginni, és szedni egy B-MAX tablettát. Lehet ez helyrehoz. Amennyiben nem, akkor mindenképp menj el valahogy az orvoshoz! Akár iskolaorvost is felkereshetsz.
2018. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!