Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrkeményedés van a talpaimon,...

Bőrkeményedés van a talpaimon, nagyon zavar, a sarkamon is van kicsi! Hogy kezeljem őket, hogy eltünjenek? Valami jó tipp? Erre nincs pedikürös, hogy elmenjek!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen egy pedikűrös rendbe teszi. én is pedikűrös vagyok.
2011. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Este ha tv-zel, egy lavór vízben, jó melegben, áztasd ki a lábaid. Még jobb, ha teszel bele lábpuhítót, de ha nincs, az sem baj. Aztán habkővel, sarokreszelővel reszelgesd le a kemény, megvastagodott részeket. (Tipp.ilyenkor könnyebb rendbe rakni a körmeid is, jól felpuhultak.)

Aztán finoman törölgesd meg, majd kend be egy jó "zsíros" krémmel, ami jól hidratál. Húzz fel egy zoknit, és aludj abban. Ha nagyon rossz már a helyzet, ez nem rakja egyből helyre, de sokkal jobb lesz. és ami fontos, hogy ne hanyagold el, inkább 1x 1 hónapban szánd rá magad, és akkor nem lesz olyan durva.

2011. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont nemrég olvastam ilyen tippet, hogy érdemes a lábad is kézkrémmel kenni. Reggel is megteheted, hogy ha zoknit húzol, előtte bekrémezed a lábad. Így hidartálódik a bőr napközben.
2011. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Börgyalu!Százszor jobb,mint a dörzsik.Rossmannban kapsz kb.400ft-ért.Meg persze krémezés.
2011. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!