Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat így a fejem?

Mitől fájhat így a fejem?

Figyelt kérdés
Egy hete a jobb oldalon fáj a fejem. Van hogy a halántékom fáj nagyon, van hogy egy csíkban hosszában az az oldal. Mintha húzodna, vagy nem tudom. Voltam csontkovácsnál, azt mondta szinte le volt állva a keringés hátul úgy el voltak csúszva a csigolyák. És hogy még fájhat 2-3 napig.. Aztán voltam fogorvosnál, van egy fog azon az oldalon és gyökérkezelni kell.. Szerintetek? Kezdek aggódni.. De remélem a fogam lesz a ludaa, mert akkor megoldódik.

2018. jan. 25. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg nekem benn volt a rossz fogam mindennap fajt a fejem szörnyen .

Azóta nem , viszont az utobbi 3 napban ismét faj, és ez a meleg front miatt van .

2018. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a fogad is fájt? Mert az alapból nekem nem, csak ha sokat rágok azon az oldalon. De remélem ettől fáj, mert már nagyon rossz a halántékomnál. Bár biztos az idő is rátesz. :(
2018. jan. 25. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fajt a fogam . De gyulladásban volt , volt egy genny zacskó és attól fajt állítólag a fejem :/
2018. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem akkor nekem is ez van "csak". Hétfőn megyek majd gyökérkezelésre.
2018. jan. 25. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd irj hogy mi volt :) a fejfajasod nem rögtön fog megszűnni , de 1-2 nap múlva a feltehető gyulladás miatt termelődott fehérvérsejtek száma csökkeni fog és elmúlik .
2018. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Nagyon várom a hétfőt, kezdek begolyózni, hogy nem e agyverzes stb....
2018. jan. 25. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!