Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fluconer tabletta mennyire...

Fluconer tabletta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve, szeptember óta küzdök végbéltájéki égéssel, kivan pirosadva a záróizom körüli bőr.A bőrgyogyász december óta probál rájönni mi a bajom.Mikor elöször mentem hozzá ránézett és azt mondta hogy ez gomba.Travocort krémet irt fel de az nem hatott.Utána Pimafucort kenöcsöt irt fel, az már jobb volt de az se oldotta meg.Most azt mondta belülröl is megprobálja kiirtani a gombát, Fluconer tablettát irt ki 1 honapra amiböl heti 1et kell bevennem.Mellé még egy új krémet is irt, Advantan krémet(aminek a betegtájékoztatoja azt irja hogy nem is gombára van). Szerintetek ez a tabletta megoldhatja a problémámat?Egyáltalán tényleg gomba lehet ez?Semmi mást nem mondott a börgyogyász csak hogy szedjem a gyogyszereket.Nem kellene még valami mást is csinálnom?Olyan elkeseredett vagyok mert elötte már probált kezelni a háziorvosom is bélféregre, aranyérre is de nem hatottak a szerek(Doxiproct,Aurobin,végbélkúpok, Reparon, körömvirág krém).Elküldött Gasztroenteorologushoz is aki végbéltükrözést csinált és azt mondta menjek börgyogyászhoz mert valami olyasmi problémám van amivel Ö tud valamit kezdeni.Tudtommal a gomba viszket, nekem nem viszket hanem ég és fáj.Ezt is elmondtam az orvosoknak mégis gombát mondanak mindenféle vizsgálat nélkül mert csak ránéztek.Van itt valaki aki küzdött ilyennel és kiderült hogy nem gomba?Utálom a gyógyszereket most mégis már fél éve ezeken kell élnem mert olyan kellemetlen a problémám hogy a munkába is kellemetlenül érzem magam az egész napi fájdalomtol.Az orvos miért ne mvesz mintát és küldi laborba?Hogy tud ránézésre diagnozist felállitani?Értem hogy nem elöször lát ilyet, de ha gomba is tudtommal nem csak egyfajta gomba támadhat meg.Valakinek ötlete mi lehet ez?Sokszor van amugy hogy estére elmulik a fájdalom meg az égés.Reggel megyek nagy wcre arra gondoltam azzal lehet valami baj de ezzel se foglalkoznak csak azt emlegetik az orvosok hogy hát ez gomba.
2018. jan. 25. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerős a problémád, de szerintem is gomba. Csak nem kenőcsökkel, meg tablettákkal kellene megküzdeni vele, hanem étrend váltással.

Ha úgy érzed, képes vagy rá, írj privit.

2018. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nagypolett7036 válasza:
Szia meggyógyultál már? Nekem is most ez a problémám ezzel szenvedek . Irj légyszi
2019. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!