Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány napig, mennyi ideig kell...

Hány napig, mennyi ideig kell használni a Candibene-Teva hüvelytablettát? Mennyire hatásos ez a tabletta? Leírnátok a véleményeteket? Honnan tudom majd, hogy meggyógyultam és használt a készítmény?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az interneten fent van a betegtájékoztatója,olvasd el.
2017. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztem, de ezek az információk nem voltak megtalálhatóak, sem az interneten, sem a beteg tájékoztatón, ezért is tettem fel itt a kérdéseimet, de úgy látom a gombás megbetegedésekre nem igen szeretnek válaszolni...
2017. dec. 4. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:

"A készítmény ajánlott adagja:

Naponta 1 hüvelytablettát kell este, applikátorral mélyen a hüvelybe vezetni, 3 egymást követő napon keresztül.

Az alkalmazás időtartama

A kezelés időtartama a gombás fertőzés mértékétől, a tünetek súlyosságától függ. Általában elég a három egymást követő napig tartó hüvelyi kezelés. Amennyiben a tünetek nem múlnak el, a kezelőorvossal történt megbeszélés alapján a háromnapos kezelés megismételhető.

A kezelést ajánlatos kiegészíteni a külső női nemi szervek és a végbéltáji terület Candibene-Teva 10 mg/g krémmel történő kezelésével naponta 2-3 alkalommal (1-2 hétig). Az újrafertőzés elkerülése érdekében szükséges lehet a szexuális partner egyidejű helyi kezelése Candibene-Teva 10 mg/g krémmel."


Itt,olvashatod,hogy hogyan kell alkalmazni és mennyi ideig.Az is le van írva,hogy mit kell tenni abban az esetben,ha nem lenne elég a gyógyuláshoz a 3 nap kezelés.


"Mennyire hatásos ez a tabletta? "

Ez szubjektív,egyértelműen.Valakinek használ,valakinek nem.

2017. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2017. dec. 4. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!