Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez betegség ami az osztálytárs...

Ez betegség ami az osztálytársamnak van?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek aki szerintem kicsit furi alig beszél valakivel ezt mindenki látja,pont a padtársam lett mivel az ofő szerint nagyon nyitott vagyok és mindenkivel szóba tudok állni! Nem ez a lényeg hanem hogy nagyon DE NAGYON büdös a LEHELETE! Ha kinyitja a száját márt pedig elèg ritkán akkor olyan budos hogy konkrétan HÁNYINGEREM lesz!! Anyit tudok hogy sajnos az anyukája meghalt valamilyen komoly betegségben ès azt nagyon nagyon roszul viselte/viseli! Alig tanul valamit roszak a jegyei valamibol bukásra is áll! 7-dikes! Mi a baja?

2018. jan. 25. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegény. Lehet betegség is, igen. Pl. a reflux okozhat ilyen szájszagot.
2018. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az anyukája miatt ilyen csöndes, zárkózott, nekem is ilyen volt az egyik osztálytársam, csak ő a bátyját veszítette el. Mondjuk 12. végére mi megtörtük nála a jeget, mivel látta,hogy az egész osztály befogadó, velünk beszélhet bármiről, így ő is sokkal nyitottabb lett és teljes körű tagja az osztálynak, úgyhogy próbáld szerintem minél több

mindenbe bevonni.

Egyébként pl ha valaki cukorbeteg, akkor lehet ilyen aceton szagú a lehelete, ami kellemetlenebb, keveset iszik, vagy szimplán nem mos fogat, de ez mondjuk szerintem látszana, hogy sárga a foga vagy akármi. (erről persze ő tehet). Enyhe utalásként én megkínálnám rágóval, vagy mentolos cukorral, akár többször is, hátha sokadjára veszi a lapot :)

2018. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!