Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki bétablokkolót szed,...

Ha valaki bétablokkolót szed, járni kell rendszeresen kontrollra vagy csak úgy felírják továbbra is? Most szedem az első dobozzal, nem mondta az orvos hogy hogy lesz így nemtudom

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 22:39
 1/4 anonim válasza:
Gondolom vissza kell menned ha nem jó.vagy épp ha bevállt.Ha elfogy ugyis menned kell íratni.Kiderul.én szedtem mondtam is hogy sokkal jobb de leállítatta az orvos.es ezt nem szabad egyből megvonni mert nagyobb kart csinál.csökkenteni kell folyamatosan.
2018. jan. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a papírt, amit kaptál, azon elvileg rajta kell lennie, hogy mikor kell kontrollra menned. Fél év vagy egy év szokott lenni. A közbeeső időben pedig a háziorvos írja fel a gyógyszert, csak első alkalommal vidd el neki a kardiológián kapott papírodat.
2018. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja de én nem voltam kardiológián csak a háziorvosnál és ő írta fel.
2018. jan. 28. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Húha, ez fura. Elvileg szakorvosi vizsgálat és javaslat nélkül nem írhatná fel...

Mindenesetre akkor úgyis hozzá mész majd, ha fogyóban lesz a gyógyszer. De akkor nem tudom, milyen "kontroll" lehetne, ha semmiféle szakorvosi vizsgálat nem volt (szívultrahang például). Tudomásom szerint egy egyszerű pulzusmérés vagy egy ekg nem elég.

2018. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!