Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges ingyen pszichológus...

Ka.ka.o kérdése:

Lehetséges ingyen pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés

Szlovákiában lakom, vagy a Felvidéken, ha úgy jobban tetszik, egy kisvárosban, ahol az iskolapszichológus fogalmát csak tévében lehet hallani.


18 éves fiú vagyok, és egyre inkább úgy érzem, hogy szükségem van egy pszichológusra. Persze lehet, hogy tévedek, de mivel nem vagyok szakértő, nem tudhatom. Ártani meg csaknem árthat :D


Sajnos anyagilag viszont nem állunk olyan jól. Van rá lehetőség, hogy ez ingyen történjen?



2017. jún. 29. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt Magyarországon lehet, a pszichiátrián van ingyenes rendelés. Mikor magyarországi kisvárosban laktam, akkor 18 éves korom alatt a helyi nevelési tanácsadóba tudtam járni ingyenesen, 18 éves korom után pedig a megyeszékhelyen található pszichiátriai osztályon volt egy ingyenes pszichológus. Itt Budapesten pedig a kerületemben található pszichiátrián volt ingyenes lehetőség.


Arról viszont fogalmam sincs, hogy Szlovákiában hogy működik, talán a körzeti orvosod tud rá válaszolni. Vagy hívd fel a pszichiátert, akihez helyileg tartoznál és ott érdeklődj.

2017. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jeverezi ***** válasza:
51%
igen lehetséges :)
2017. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Iskolaorvos ott is van...elmondod a panaszod, és kérsz segítséget. Itt sincs minden iskolának pszichológusa..
2017. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Családsegítő központokban is van, de szintén nem tudom ez Szlovákiában is így van-e.

Remélem sikerül megoldani a problémád.

2017. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Itt csak iskolai fogorvos van xd

De azt hiszem, a kezelőorvosomat megkérdezem majd.. Ha lesz bátorságom a szüleimnek is szólni róla:D


(Jelenleg egyébként nem érzem úgy, hogy kellene. De ha újra rámtör, biztos meggondolom magam)

2017. júl. 1. 07:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a válaszokat!:)
2017. júl. 1. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!