Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Utálok orvoshoz menni, ezért...

Utálok orvoshoz menni, ezért nagyon betegen is bejárok, ez baj? Tudom, hogy összefertőzhetek másokat is.

Figyelt kérdés
Bunkó az orvosom, mindig kitalál valami olyan bajomat, ami nincs is stb.
2018. jan. 26. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvosváltás?
2018. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs lehetőséged másik háziorvoshoz menni? Senki sem szeret orvoshoz járkálni, hiszen betegen a létezés is fáj, de be kell látni, hogy egy súlyosabb esetben, pl. egy tüdőgyulladásnál azért jobb, ha felírnak olyan gyógyszert, ami hatásos, és nem magadtól gyógyulsz meg hetek alatt.


Korábban én is mindig bejártam az egyetemre betegen, de csak akkor, ha tudtam, ki fogom bírni. Mostanában azonban minden nyavalya esetén 40 fokos lázam van, így hiába erőltetném, képtelen lennék orvos nélkül utazgatni. Azon vagyok, hogy hamar meggyógyuljak, hogy aztán tudjak minél hamarabb újra menni az iskolába, de sajnos ehhez néha elengedhetetlen az antibiotikum vagy egyéb olyan gyógyszerek, melyek vénykötelesek.


Ha teheted, inkább keress valaki mást, és menj el az orvoshoz, amikor beteg vagy. Neked is jobb, ha nem hetekig szenvedsz, nem lesznek komoly szövődmények, illetve nem utolsó sorban másokat sem fertőzöl a munkahelyeden.

2018. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!